Edukacja żywieniowa

Wykłady

Zdrowe odżywianie stało się w dzisiejszych czasach maszyną do zarabiania pieniędzy. Każda firma sprzedając swój produkt zapewnia nas o jego zdrowotnych składnikach, wszyscy pokazują diety i historie sukcesu, zgubione kilogramy. Jeśli sami mamy kłopot z wagą, łatwo możemy się w tym pogubić. Czy wybrać głodówkę, oczyszczanie, dietę wysokobiałkową czy wysokotłuszczową? Jak w tym wszystkim nie być głodnym, ale co ważniejsze jak wytrwać?

Warsztaty

Zapraszam Cię na spotkanie z dietetykiem kliniczym, który w przystępny sposób, wyjaśni podstawowe zasady zdrowego żywienia. Porozmawiamy o mitach żywieniowych, o prawdach i półprawdach. Dowiesz się jak działa przemiana materii, czym jest indeks glikemiczny, co z tym cukrem i tłuszczami? Poznasz moje zdrowe alternatywy i patenty na szybkie zdrowe przekąski. Nauczysz się także jak obliczać wartość kaloryczną posiłków i stworzysz zdrowe menu.

Szkolenia

Szkolenie dla pracujących ze sobą intendentów i kucharzy oraz innych osób odpowiedzialnych za żywienie w szkołach, przedszkolach, żłobkach, internatach, domach pomocy społecznej, domach dziecka i innych placówkach żywienia zbiorowego typu zamkniętego, oraz wszystkich zainteresowanych zdrowym i prawidłowym komponowaniem posiłków.

Wykłady oparte na aktualnej wiedzy medycznej i żywieniowej

Materiały prezentowane podczas wykładów oparte są na aktualnej wiedzy medycznej, badaniach naukowych i zaleceniach instytucji zajmujących się zdrowiem.

© 2020 Fitklinika.pl Michał Strużyk.
All Rights Reserved.